Značkové průmyslové oleje pro široký okruh využití

Značkové průmyslové oleje tvoří velkou skupinu speciálních maziv, která jsou určena pro průmyslové stroje a veškerá strojní zařízení. Díky tomu je uplatnění průmyslových olejů široké. Od zemědělství a dřevozpracujícího průmyslu, přes těžební průmysl, stavebnictví až po energetiku a strojírenství.

Vyvinuty pro práci v náročných podmínkách

Průmyslové oleje jsou speciálně vyvinuty pro práci v náročných podmínkách a pracovním prostředí s vyšší teplotou, prašností i mechanickými tlaky. Pro potřeby zemědělství a lesnictví jsou k dispozici ekologicky odbouratelné průmyslové oleje, které při úniku nezpůsobí škody na životním prostředí. Na výběr se například nabízí převodový olej do traktorů, olej na řetězové pily a mnoho dalších produktů.

Expresní dodací lhůty

Společnost Stanislav Bažant – Hodonín nabízí značkový prodej průmyslových olejů s expresní dobou doručení. Většinu produktů držíme trvale skladem a ihned reagujeme na požadavky našich zákazníků. Díky rychlé dodávce průmyslových olejů při nenadálých situacích neohrozíte váš provoz ani servisní činnosti.

Nabízíme:
  • Hydraulické oleje
  • Převodové oleje
  • Kompresorové oleje
  • Ložiskové oleje
  • Oleje pro přenos tepla
  • Řezné oleje
  • Emulzní oleje
  • Chladicí kapaliny
  • Obráběcí oleje
  • Separační oleje

Funkce průmyslových olejů

Hlavní funkcí průmyslových olejů je ochrana ložisek a pohyblivých součástí vůči opotřebení, nečistotám i nadměrnému tření. Vybírat můžete z široké nabídky, která zahrnuje minerální oleje na mazání řetězů, ložiskový olej Shell či oleje do motorových pil.
Kromě samotného mazání průmyslové oleje také zajišťují přenos hydrodynamických sil. V naší nabídce proto naleznete hydraulický olej do bagrů, do průmyslových zvedáků i hydraulický olej do štípačky či do lisu.

Značení průmyslových olejů

Značení průmyslových olejů se odvíjí od klasifikace viskozitních tříd a požadovaných výkonových norem. Viskozitu většinou udává přímo obchodní název oleje, zatímco výkonnostní kód je uveden před viskozitním údajem. Stejně jako do ostatních maziv, tak i do průmyslových olejů se přidávají aditiva pro vylepšení vlastností průmyslových olejů.

Stanislav Bažant – váš dodavatel průmyslových olejů

Hledáte kvalitního dodavatele průmyslových olejů? Velkoobchod Stanislav Bažant – Hodonín je zde pro vás. Veškeré objednávky expedujeme do několika málo hodin od objednání. Díky tomu vynikáme expresními dodacími lhůtami. Objednejte ještě dnes a zítra vám olej doručíme.
Průmyslové oleje objednávejte přes poptávkový formulář nebo nás telefonicky kontaktujte na čísle +420 777 710 447. S výběrem vám rádi pomůžeme.

Vyvinuty pro náročné podmínky - Oleje Bažant​​
Vyvinuty pro náročné podmínky

Kontaktní formulář

Dlouhá životnost - Oleje Bažant​​​
Dlouhá životnost

 

Expresní dodací lhůty - Oleje Bažant​​​
Expresní dodací lhůty