Profesionální aditiva do pohonných hmot a olejů

Aditiva do automobilových motorů zlepšují kvalitativní vlastnosti provozních kapalin. Základní funkcí aditiv je ochrana motoru a jeho součástí před nadměrným opotřebením. Aditiva zároveň zvyšují výkon, snižují spotřebu a přispívají k tiššímu chodu motoru. Složení a vlastnosti jednotlivých aditiv se liší podle účelu použití. Z tohoto pohledu rozlišujeme aditiva do pohonných hmot, přísady do motorových olejů, aditiva do převodových olejů či přísady do chladičů a látky čistící motor.

Aditiva chrání motor, snižují spotřebu
a zvyšují výkon

V naší nabídce naleznete profesionální Liqui Moly aditiva pro použití do pohonných hmot, motorových a převodových olejů včetně širokého výběru ostatních přísad. Zároveň nabízíme prodej aditiv do DPF pro správnou funkci a dlouhou životnost filtrů pevných částic.

Aditiva do benzínu

Nejúčinnější přísady do benzínu od výrobce Liqui Moly chrání motor před nadměrným opotřebením, čistí vstřikování a zabraňují tvorbě nečistot na ventilech. Prostřednictvím zvýšení oktanového čísla přísady do benzínu pomáhají nejen zlepšit výkon motoru a zrychlení, ale také kultivují chod motoru.

Aditiva do nafty

Prodej aditiv do diesel motorů poskytuje spolehlivou ochranu před nekvalitní naftou, která mnohdy obsahuje nečistoty nebo parafínové sraženiny. Nejlepší aditiva do nafty zvyšují mazivost, čistí vstřikovací systém, snižují pěnivost nafty a zvyšují cetanové číslo. Jeho vyšší hodnoty přispívají ke kvalitnějšímu spalování. Pro zimní období jsou vhodná aditiva proti zamrzání nafty. Nemrznoucí přísady do nafty totiž zamezují srážlivosti parafínu a umožňují snadné startování při mrazivých teplotách.

Aditiva do oleje

Mazivostní aditiva snižují tření mechanických částí a zlepšují vlastnosti olejů při rozdílných teplotních podmínkách. Díky tomu aditiva do oleje pro automobily zvyšují životnost motorů, převodovek a dalších ústrojí vůči předčasnému opotřebení. Tření mechanických částí podstatně snižují také keramické přísady do oleje. Kromě snížení mechanického tření se používají aditiva pro snížení hluku převodovky osobního automobilu i na čištění motorů. Přísady do starších motorů snižují jejich hlučnost i spotřebu a zvyšují výkon.

Neváhejte a zvyšte výkonnost i životnost vašich motorů! Veškeré zboží objednáte přes kontaktní formulář nebo nás telefonicky kontaktujte na čísle +420 777 710 447. Velkoobchod olejů Bažant naleznete v městě Hodonín.

Kontaktní formulář

Vyšší výkon - Oleje Bažant​​​​​
Vyšší výkon

Nižší spotřeba paliva - Oleje Bažant​​​​
Nižší spotřeba paliva

Delší životnost motorových částí​​
Delší životnosti motorových částí